City of Bones - Csontváros szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

City of Bones - Csontváros szerepjáték

Cassandra Clare Végzet Ereklyéi c. könyvsorozatán alapuló szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 cesa davis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Cesa Davis

Cesa Davis
~farkasember~

~farkasember~


cesa davis Empty
TémanyitásTárgy: cesa davis   cesa davis Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:54 am

cesa davis Tumblr_ltu5n8GMFE1qa6u4yo1_500

About me

név :: Cesa Davis
kor :: 25 év
faj :: vérfarkas

My personality

Mit is mondhatnék magamról? Farkas vagyok, de nem vagyok szörnyeteg. Egyszerűen önmagam akarok lenni New York zajos, szürke világában. Mi van akkor, ha néha öntörvényű vagyok, akaratos, önző és kibírhatatlan? Valahogy boldogulni kell, és ha nincs más út, hagyni kell a szabályokat, és a saját fejünk után menni. Legalábbis én így szoktam, néha nem törődve azzal sem, kin gázolok át. Ami a szívemen, az a számon; néha akaratlanul is megbánthatok bárkit is, és legtöbbször nem szoktam ezért bocsánatot kérni. Nem szokásom térden csúszni, könyörögni bárkinek is, még ha ettől is függne, hogy elérem-e a kitűzött célomat. Mindig van egy másik út... És addig nem nyugszom, amíg ezt nem szoktam megtalálni.
Bár nagy általánosságban mindenre magasról szoktam tenni, a falka életéből igyekszem aktívan kivenni a részem. Igaz, itt sem lehet azt mondani, hogy túlbuzgó lennék, de legalább igyekszem.


My story

Tik. Tak. Tik. Tak.
Türelmetlenül bámultam a kávézó falán lógó órát, közben számolgattam, mennyi ideje is ülök itt. Nagyjából fél órája? Elképzelhető. A pincérnő türelmetlen pillantásaiból ítélve már túl régóta ahhoz, hogy tétlenkedjek. Lehet, hogy illene végre rendelnem valamit? Nem, megvárom Alexet; ha már annyira fontos volt neki ez a találkozó, biztos kifizeti. Hm, már ha egyáltalán eljön. A saját érdekében ajánlom neki, hogy megjelenjen tíz percen belül. Az én türelmem sem véges...

Tik. Tak. Tik. Tak.
Rendeltem egy kávét, csak hogy a pincérnők végre ne vizslassanak gyilkos tekintettel. Alexnek még mindig nyoma sem volt, és életemben először bántam, hogy hagytam magam rábeszélni egy találkozóra azzal a sráccal, akivel kétszer találkoztam a könyvtárban. Biztos voltam benne, hogy most ott áll a kávézó előtt, les be az ablakon, és nevet a naivitásomon. Komolyan, hogy lehettem ennyire hülye? Hogy hagyhattam magam erre rábeszélni? Nem kellett volna engednem, hogy a csinos pofija lenyűgözzön.

Tik. Tak. Tik. Tak.
A kávém ott állt érintetlenül, alig öt centiméterre a kezemtől, de lusta voltam mozdulni érte. Csak figyeltem, ahogy gőzölög, miközben azon gondolkodtam, hogy most mi legyen. Már így is majdnem egy órája ülök itt, és várok arra, hogy a hercegem a fehér lován megjelenjen. Kezdett elegem lenni ebből a várakozásból, az én türelmem sem véges...

Tik. Tak. Tik. Tak.
Elegem lett a várakozásból. Legyűrtem a lustaságom, megittam a kávémat, majd összeszedtem a dolgaimat az asztalról. Nem tudtam, hagyjak-e üzenetet Alexnek, vagy sem, de végül úgy döntöttem, ennyit még megérdemel. Ráfirkáltam néhány szót egy darab papírra, majd valami nagyobb borravalóval együtt odaadtam az egyik pincérnőnek, és megkértem, hogy adja oda a „hercegemnek”, ha esetleg megjelenne. Most már csak egy problémám volt: hova parkoltam le a kocsimat?

Other

play by :: Leticia Dolera
user :: xy, nagyjából öt éve aktív szerepjátékos
Vissza az elejére Go down

Clary Fray

Clary Fray
~admin~

~admin~


cesa davis Empty
TémanyitásTárgy: Re: cesa davis   cesa davis Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 11:52 pm

Kedves Cesa!

Nagyszerű karakterlap! Különösen a szerepjátékos példát élveztem, csak azt sajnáltam, hogy nem volt hosszabb! Na, de majda játéktéren, mert hogy természetesen elfogadva! Wink
Vissza az elejére Go down
http://cityofbones.secrets-stories.com
 

cesa davis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
City of Bones - Csontváros szerepjáték :: Az alászállás hivogat :: Elfogadott karakterlapok :: Farkasemberek-