City of Bones - Csontváros szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

City of Bones - Csontváros szerepjáték

Cassandra Clare Végzet Ereklyéi c. könyvsorozatán alapuló szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Könyv-/Film-/Zene-ajánló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Clary Fray

Clary Fray
~admin~

~admin~


Könyv-/Film-/Zene-ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Könyv-/Film-/Zene-ajánló   Könyv-/Film-/Zene-ajánló Icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 6:24 am

Itt lehet a többiekkel megosztani az érdeklődési körödet, illetve az arra érdemes filmeket, könyveket, zenéket ajánlani!
Vissza az elejére Go down
http://cityofbones.secrets-stories.com

Vendég


Vendég


Könyv-/Film-/Zene-ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyv-/Film-/Zene-ajánló   Könyv-/Film-/Zene-ajánló Icon_minitimeKedd Szept. 20, 2011 6:40 am

Szerintem ennek a számnak a hangulata nagyon illeszkedik a Végzet erekyléi könyv sorozathoz:
Paramore: Brick By Boring Brick
( akit érdekel keresen rá Youtube-on, mert még mindig nem tudok linket beillszteni. )
Vissza az elejére Go down

Vendég


Vendég


Könyv-/Film-/Zene-ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyv-/Film-/Zene-ajánló   Könyv-/Film-/Zene-ajánló Icon_minitimeCsüt. Szept. 22, 2011 1:22 am

Én Pixie Lott - Broken Arrow című dalát ajánlanám, mert nekem már első hallásra nagyon megtetszett.

https://www.youtube.com/watch?v=LVnvikQpEig&ob=av2e
Vissza az elejére Go down

Vendég


Vendég


Könyv-/Film-/Zene-ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyv-/Film-/Zene-ajánló   Könyv-/Film-/Zene-ajánló Icon_minitimeCsüt. Szept. 22, 2011 4:01 am

Mostanában ezt a számot nagyon sokat halgattam: Paramore: The Only Exception. Hát igen megint Paramore.
Vissza az elejére Go down

Clary Fray

Clary Fray
~admin~

~admin~


Könyv-/Film-/Zene-ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyv-/Film-/Zene-ajánló   Könyv-/Film-/Zene-ajánló Icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 1:10 am

Jaj, ezt tegnap láttam, és annyit nevettem rajta! A magyar címe: Pompomsrácok. Nagyon jó dumájuk van a srácoknak Very Happy

Vissza az elejére Go down
http://cityofbones.secrets-stories.com

Vendég


Vendég


Könyv-/Film-/Zene-ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyv-/Film-/Zene-ajánló   Könyv-/Film-/Zene-ajánló Icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 2:28 am

Ez a videó szerintem nagyon jól sikerült:

Ez az egyik személyes kedvencem.
Másik amit nagyon szeretek:

Így a végére az abszolút kedvenc:
Vissza az elejére Go down

Vendég


Vendég


Könyv-/Film-/Zene-ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyv-/Film-/Zene-ajánló   Könyv-/Film-/Zene-ajánló Icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 2:57 am

egy kimaradt:
Vissza az elejére Go down

Vendég


Vendég


Könyv-/Film-/Zene-ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyv-/Film-/Zene-ajánló   Könyv-/Film-/Zene-ajánló Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 3:40 am

Szerintem ennek a hangulata is, és a szövege is nagyon passzol a történethez. Smile



Itt van a dalszövege magyarul is, ha esetleg érdekel valakit:


Mordred Altatója

Csitt gyermek, a sötétség felemelkedik a mélyből
És álomba visz,

Gyermek, a sötétség felemelkedik a mélyből
És álomba visz.

Jámbor fiam, Én alakítom majd hited,
És mindig tudni fogod, hogy az apád egy tolvaj,

És nem érted majd bánatod okát,
De mindig követed majd a lenti hangokat.

Hűség, hűség, hűség, hűség,
Hűség, hűség, hűség, csak nekem.

Jámbor fiam, szellemed gyűlöli majd őt,
A virágot, akit elvett a bátyám az áruló,

És majd leleplezed bábjátékos viselkedését,
Mert te vagy a bizonyítéka, hogy ő elárulta hűségét.

Hűség, hűség, hűség, hűség,
Hűség, hűség, hűség, csak nekem.

Csitt gyermek, a sötétség felemelkedik a mélyből
És álomba visz,

Gyermek, a sötétség felemelkedik a mélyből
És álomba visz.

Hűség, hűség, hűség, hűség,
Hűség, hűség, hűség, csak nekem.

Jámbor fiam, minden nap öregszel,
Minden pillanatban nézem bosszúm kibontakozását,

Mert testem gyermeke,
lelkem húsa,
Bele hal majd az elsőszülötti jog visszatérésébe, amit ő ellopott.

Hűség, hűség, hűség, hűség,
Hűség, hűség, hűség, csak nekem.

Csitt gyermek, a sötétség felemelkedik a mélyből
És álomba visz,

Gyermek, a sötétség felemelkedik a mélyből
És álomba visz.
Vissza az elejére Go down

Vendég


Vendég


Könyv-/Film-/Zene-ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyv-/Film-/Zene-ajánló   Könyv-/Film-/Zene-ajánló Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 4:14 am

Ja, és Sophie!

A videók nagyon jók! Smile Nálam a második és az utolsó vitte a pálmát. Az elsőt sajnos nem tudtam megnézni. Sad Valószínűleg megszűnhetett az a videó. A másodikban kissé zavart, hogy rengeteg jelenetet az Első bevetés című filmből vágtak ki. Jace jelenetei szinte mindig abból a filmből vannak, s mivel Én nem egyszer láttam, így számomra eléggé zavaró. De el kell ismernem, hogy jól megoldották. Smile Az utolsó meg szerintem eléggé könyvhűen van megoldva. Igazi profi munka! Like a Star @ heaven

És ha már az Első Bevetésnél tartunk, akkor ajánlanám is nektek Anthony Horowitz - Alex Rieder sorozatát.
Aki szereti a tini krimit, annak ez garantáltan tetszeni fog. Smile

Ezekből áll a sorozat:
Az első bevetés, Veszélyes iskola, Mély vízben, A Sas lecsap, Láthatatlan Kard, Harmadik Erő, Kígyófej, Krokodilkönnyek, A Scorpia visszatér/Az utolsó bevetés (mindkétféleképpen láttam már, nem tudom, melyik a helyes, én csak a Krokodilkönnyekig olvastam, s nemrég tudtam meg, hogy több is van belőle), Yassen.




Vissza az elejére Go down

Vendég


Vendég


Könyv-/Film-/Zene-ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyv-/Film-/Zene-ajánló   Könyv-/Film-/Zene-ajánló Icon_minitimeSzomb. Május 26, 2012 5:09 am

Az elsőt meg tudod nézni, ha a "Megtekintés a YouTube-on"ra kattintasz. Szerintem az egyik legjobb videó.

Igen ezt már én is észre vettem, hogy sokszor ugyanazok a jelenetek, de engem nem igazán zavar.
Vissza az elejére Go down

Vendég


Vendég


Könyv-/Film-/Zene-ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyv-/Film-/Zene-ajánló   Könyv-/Film-/Zene-ajánló Icon_minitimeSzomb. Május 26, 2012 5:28 am

Ó, tényleg. Very Happy Valahogy akkor eszembe nem jutott, hogy úgy is megpróbáljam. Smile

Tényleg nagyon jó videó. Smile A zenéjét különösen szeretem. *_*

Engem valószínűleg csak azért zavar, mert már vagy ezerszer láttam azt a filmet, s így nem mindig sikerül attól elvonatkoztatnom. De más filmből meg nem igazán tudnának kivágni jeleneteket, szóval ezt nem róhatom fel a videók készítőinek. Smile
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom





Könyv-/Film-/Zene-ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyv-/Film-/Zene-ajánló   Könyv-/Film-/Zene-ajánló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Könyv-/Film-/Zene-ajánló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
City of Bones - Csontváros szerepjáték :: Alászállni könnyű :: Játékok-