City of Bones - Csontváros szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

City of Bones - Csontváros szerepjáték

Cassandra Clare Végzet Ereklyéi c. könyvsorozatán alapuló szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Beck Fergudson .:. I'M READY

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Beck Fergudson

Beck Fergudson
~boszorkánymester~

~boszorkánymester~


Beck Fergudson .:. I'M READY Empty
TémanyitásTárgy: Beck Fergudson .:. I'M READY   Beck Fergudson .:. I'M READY Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 1:44 am

Beck Fergudson .:. I'M READY 3083353631_1_3_LdHBodK1

About me

név :: Beckinsale Aldler Fergudson
kor :: 20 (102)
faj :: boszorkánymester

My personality

Gyere csak közelebb kedvesem, így jó lesz. Ülj ide a tűz mellé, had meséljek magamról valamit. Ne, ne olyan közel, még megégeted magad! Hol is kezdjem? Tudod, hogy roppant elnéző és kedves vagyok veled, Árnyvadász, pedig nemrég még meg akartál engem ölni. Sebaj, úgy neveltek, hogy ne vegyem magamra az ilyesmit. Az viszont, hogy azokat az értékes, ősrégi tündércsontokat megpróbáltad lenyúlni, igen mélyen érintett. Nem tudom, hogy lehetünk-e még barátok valaha. De lásd, milyen kedves és bájos vagyok, ez egyszer elnézem neked. Jaj, ne remegj már úgy, mint a falevél, nem harapok! Csak egy kellemes beszélgetésre számítottam ez minden. És tedd vissza a késed! Látom ám, hogy megint a hátamba akarod döfni, de nem fog sikerülni, drágám. Most azt hiszem inkább távoznod kéne, ha legközelebb teázni szeretnél, csak szólj. De fegyvereket ne hozz, csak egyszer vagyok türelmes, másodjára kitépem a szíved a helyéről, két szempillantás alatt és hamarabb leszel halott, mint egy csapat Falánk Üvegváros határán.

My story

"Stellan, én nem akarom betölteni a 100-at!" nyavalyogtam kényelmesen elnyúlva az egyik vörös bársony fotelemben. Idegességemben a kínai hernyóselyem párnám csücskét rágcsáltam. Nézzen, csak rám! Hát úgy nézek én ki, mint aki már száz éve koptatja ezt a világot? Hiszen még egy nevetőránc sincsen az - egyébként halkan megjegyzem csodálatosan kék - szemeim körül. Tudom, tudom, külsőleg semmit nem változtam lassan nyolcvan éve, de a tény, hogy öregebb vagyok, mint a legtöbb mondén, akit ismerek - nem mintha sok lenne belőlük - megrémiszt.
"Beck, te sosem leszel száz éves." legyintett amolyan Stellan-féle nemtörődöm lazasággal. Nem tudom miért szedtem össze magamnak ezt a kis vámpírfiút, még csak a hasznomra sem vált soha. De tény, hogy ha nagyon unatkozik az ember neki mindig eszébe jut valami őrültség, amivel feldobhatja a napjaimat. Mint egy édes kisöcsi. "Egyébként meg még mindig fiatalabb vagy, mint a legtöbb boszorkánymester, nem tudom, hogy miért sírsz miatta folyton." gondolkodás nélkül mászott az ölembe és mosolyogva kezdte birizgálni az egyik hajtincsemet. Sosem volt számomra kérdés, hogy Stellan szerelmes belém, az viszont már nagyobb fejtörést okozott, hogy én hogyan érzek iránta. Kizárt dolog, hogy csak a férfiakhoz vonzódjak, olyan nincs, hiszen ott van a gyönyörű Dorean, ugyanakkor az sem okozott sosem problémát, hogy bárminemű vágyaimat a vámpírbarátommal enyhítsem.
"De a száz annyira kerek szám, nem tetszik." ráztam a fejem tiltakozásom jeléül. Stellan mosolyogva csóválta a fejét, ahogy mögém lépett és nekikezdett kimasszírozni a feszültséget a vállamból. Nem mintha fizikailag túlzottan szükségem lett volna rá, de ellazultam.
"Ez egy gyönyörű szám, ünnepelni kell!" búgta a fülembe. Akkor még nem tudtam, hogy mit jelent nála az ünneplés, és ha tudom, határozottan megünnepeltettem volna magamat minden nap is akár. Mert én megtehetem, akkor is, ha boszorkánymesterként nem vagyok túlzottan hatalmas, Stellanra bármikor hatni tudok, varázslat nélkül is.

Other

play by :: Louis Tomlinson
user :: trinnity
Vissza az elejére Go down

Vendég


Vendég


Beck Fergudson .:. I'M READY Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beck Fergudson .:. I'M READY   Beck Fergudson .:. I'M READY Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 2:24 am

Beck Fergudson .:. I'M READY Elfogads
Vissza az elejére Go down
 

Beck Fergudson .:. I'M READY

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
City of Bones - Csontváros szerepjáték :: Az alászállás hivogat :: Elfogadott karakterlapok :: Boszorkánymesterek-