City of Bones - Csontváros szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

City of Bones - Csontváros szerepjáték

Cassandra Clare Végzet Ereklyéi c. könyvsorozatán alapuló szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Aldora Acker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég


Vendég


Aldora Acker Empty
TémanyitásTárgy: Aldora Acker   Aldora Acker Icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 9:41 am

Aldora Acker Tumblr_lk4no5f8tc1qa0w7qo1_500

About me

név :: Aldora Acker
kor :: 23
faj :: árnyvadász

My personality

Meglátsz és mit gondolsz? Egy angyali teremtést, tiszta lelkű… blabal bala… Egyszóval nagyon máshol jársz. Oh most tudni akarod az igazságot. Ezt három szóban tökéletesen össze is foglalom neked: ne légy kíváncsi! Egyrészt hamar megöregszel másrészt neked van a legkevesebb közöd ahhoz, hogy milyen is vagyok. Jaj el ne szontyolodj, hidd el semmi érdekfeszítő nincs bennem. Főleg nem számodra.

My story

Hogy mit utálok nagyon? Árnyvadásznak lenni. Az a sok kötelesség, edzés, ez meg amaz. Érthetetlen számomra hogy képesek egyesek ezt isteni feladatnak tartani életük elvesztegetését. De persze ízlések és pofonok – nagy pofonok. Persze ki vagyok én, hogy eldöntsem más mit gondol? Inkább leszek egy kicsit értetlen döntésükről, na de… Azaz igazság, hogy eddigi életem másból sem állt csak ezt öljük meg, így gyakorolunk… És nem is untatnálak. Kedves szüleim voltak olyan eszesek, hogy hamar megpattantak ebből a rút világból hátra hagyva rút kiskacsának lányukat, egy eszement világban. Na és akkor az a rút kiskacsa egyszer csak rájön, hogy ő hattyú… nem nem nem! Ez egy kicsit más dolog. Az élet nem mese és kész. Amúgy meg nagyon jól elvagyok én magamban. És esetleg akad egy aprócska élvezet ebben a szörnyű vadász létben. És most mi előtt elkönyvelnétek pszichopatának gondolatok már bele, hogy végül is ilyenkor jót teszek a világgal. De az utolsó pillanat mikor az áldozat sarokba szorul látja, hogy nincs menekvés, ez itt a vég, és szeme már csak a gyors halálért esedezik… le írhatatlan milyen érzés. Na tessék…

Gyerek koromban sokszor azt képzeltem, ez mind csak egy álom, és majd egy szép napon felébredek… na hát ez nagy csodálkozásra nem így lett. Még mindig álmodok, és egyértelmű. hogy ez egy rém álom, az ébredés meg már kevésbé valószínű. Egész rendes gyerek voltam… egy ideig. Körülbelül amíg rá nem jöttem, hogy ez az egész teljesen hülyeség, és semmi értelme. Akkor elkönyveltek egyszerűen lustának, amit majd kinövök… valamikor. Aztán ez úgy nem jött el és belátták, hogy feleslegesen erőlködnek. Igazából fogalmam sincs mi a fenét kéne még mondanom, de ez botrányosan rövid… De már fentebb említésre került, hogy én elvileg lusta vagyok…




Other

play by :: Natalie Dormer
user :: maradjon csak titok
Vissza az elejére Go down

Clary Fray

Clary Fray
~admin~

~admin~


Aldora Acker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aldora Acker   Aldora Acker Icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 8:05 pm

Kedves Aldora!

Rövid vagy nem rövid ez is megteszi, mert valóban benne van minden. Meg hát engem levettél a lábamról és z aláírással, szóval: elfogadva! Vár a játéktéren!
Vissza az elejére Go down
http://cityofbones.secrets-stories.com
 

Aldora Acker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
City of Bones - Csontváros szerepjáték :: Az alászállás hivogat :: Elfogadott karakterlapok :: Árnyvadászok-